BLGK Edelsmeden - Amsterdam BLGK Edelsmeden - Amsterdam

BLGK Edelsmeden - Amsterdam

  • Home
  • Webshop
    • Armbanden
    • Oorsieraden
    • Ringen
    • Colliers
    • Mannensieraden
    • Trouwringen
    • NewCadeaubonnen
  • Galerie
    • Armbanden
    • Oorsieraden
    • Ringen
    • Colliers
    • Mannensieraden
    • Trouwringen
  • Stories
  • Over ons
  • Publicaties
  • Contact
    • Shopping Cart 0

    Winkel

    Home Winkel
    Filter

    Price

    • € 0 - € 200
    • € 201 - € 500
    • € 501 - € 1000
    • € 1001 - € 2000

    Product type

    amethist aquamarijn aventurijn barnsteen bergkristal camee carneool chalcedoon chrysopraas citrien diamant goud goud en zilver granaat groene amethist ioliet Labradoriet lemonkwarts maansteen morganiet onyx opaal parel peridoot peridot prasioliet Prehniet rhodoliet robijn rood goud roodgoud rookkwarts rosé goud rozenkwarts rutielkwarts saffier Serpentijn smaragd spinel toermalijn topaas turkoois witgoud zilver zilveren
    • BLGK EdelsmedenBLGK Edelsmeden
      Koop product

      Hoge verbandring

      Deze verbandring bestaat uit maar liefst 12 bandjes die gemaakt zijn van 18 krt geelgoud (8), witgoud (2), roodgoud (2)

      Voor meer informatie over dit sieraad graag contact met ons opnemen.

      .

      Koop product
    • BLGK Edelsmeden
      Koop product

      Lage verbandring

      Deze verbandring bestaat uit 8 bandjes die gemaakt zijn van 18 krt geelgoud (5), witgoud (3)

      Voor meer informatie over dit sieraad graag contact met ons opnemen.

      .

      Koop product
    • BLGK Gouden ring met een donkerroze toermalijn in pootjeszettingGouden ring met een donkerroze toermalijn in pootjeszetting
      Lees verder

      Gouden ring met een donkerroze toermalijn in pootjeszetting

      Gouden ring met een donkerroze toermalijn, cabochon geslepen, gezet in een pootjeszetting van 18 krt goud.

      Ringmaat: 17,25

      Voor een andere ringmaat graag contact met ons opnemen.

      Lees verder
    • Rookkwarts oorhangers goud BLGK EdelsmedenRookkwarts oorhangers goud BLGK Edelsmeden
      Opties selecteren

      Oorhangers met een druppelvormige rookkwarts met gouden rand

      € 695 - € 895Prijsklasse: € 695 tot € 895

      Oorhangers met een facet geslepen rookkwarts in druppelvorm. De rookkwarts is gezet in 24 krt goud en de haakjes zijn van 18 krt goud.

      Deze oorhangers zijn te verkrijgen in 2 verschillende maten steen. De kleinere hebben een steenmaat van 16,5 mm en de grotere een steenmaat van 26,5 mm.

      Opties selecteren
    • Oorhangers met lava cameeën en beryl
      Lees verder

      Oorhangers met lava cameeën en beryl

      Oorhangers met lava camee’s, met de hand geslepen in Napels, met daar onder een ovale beryl facet geslepen. De stenen zijn gezet in 24 krt goud en de haken zijn van 18 krt

      Maat camee: ∅ 30 mm

      Maat beryl: 8 mm x 10 mm

      Lees verder
    • Oorhangers grote ronde zwarte parels
      Koop product

      Oorhangers grote ronde zwarte parels

      Oorhangers met een grote ronde zwarte parel aan haken van 18 karaat goud.

      Parel: Ø16 mm

      Op dit moment hebben we deze oorhangers niet op voorraad. We zouden ze wel bij kunnen maken. Neem graag contact met ons op als u geïnteresseerd bent in deze oorhanger. 

      Koop product
    • Oorstekers geplaneerde ovalen
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorstekers geplaneerde ovalen

      € 525

      Oorstekers van 18 krt gouden geplaneerde ovalen

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Gouden ring met een carneool in pootjeszettingGouden ring met een carneool in pootjeszetting
      Toevoegen aan winkelwagen

      Gouden ring met een carneool in pootjeszetting

      € 595

      Gouden ring met een carneool, cabochon geslepen, gezet in een pootjeszetting van 18 krt goud.

      Ringmaat: 17,75

      Voor een andere ringmaat graag contact met ons opnemen.

      Toevoegen aan winkelwagen
    • BLGK Edelsmeden
      Lees verder

      Zilveren ring bekleed met 24 krt goud

      Deze ring is van binnen een zilveren ring en aan de buitenkant is hij in zijn geheel bekleed met 24 krt goud.

      Voor meer informatie graag contact met ons opnemen.

      Lees verder
    • Gouden oorstekersGouden oorstekers BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Gouden bolle geplaneerde oorstekers

      € 325

      Deze oorstekers zijn gemaakt van een 24 karaat gouden plaatje. Het plaatje is bol en geplaneerd. De stekers zijn van 18 karaat goud.

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Gouden armband BLGK Edelsmeden
      Lees verder

      Armband met onregelmatige schakel, groot model

      Deze armband is gemaakt van grote onregelmatig schakels. De schakels zijn 1 mm dik en van 18 krt geelgoud.

      Graag contact met ons opnemen als u interesse heeft in deze armband.

      Lees verder
    • Armband 3 strengen onregelmatige schakel
      Lees verder

      Armband 3 strengen onregelmatige schakel

      Armband 3 strengen onregelmatige schakel, 18 krt geel goud

      Graag contact met ons opnemen als u interesse heeft in deze armband.

      Lees verder
    • Oorstekers bloem mandarijn granaat
      Lees verder

      Oorstekers bloem mandarijn granaat

      Oorstekers gemaakt van mandarijn granaat in de vorm van een bloem. De bolletjes in de bloem zijn gemaakt van 24 krt goud en de stekers zijn van 18 krt goud.

      Voor meer informatie graag contact met ons opnemen.

       

      Lees verder
    • Armband met onregelmatige schakel
      Koop product

      Armband met onregelmatige schakel

      Armband van onregelmatig schakels. De schakels zijn 1,5 mm dik en van 18 krt geelgoud

      Graag contact met ons opnemen als u interesse heeft in deze armband.

      Koop product
    • Oorsieraden witte en grijze zoetwaterparel
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorsieraden witte en grijze zoetwaterparel

      € 515

      Oorsieraden met een witte en een grijze zoetwater parel met haken van 18 krt goud

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorhangers zwarte parel en gouden plaatje
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers zwarte parel en gouden plaatje

      € 910

      Oorhangers met een geplaneerd plaatje van 24 karaat goud en een zwarte ronde parel. De haak is van 18 karaat goud.

      Gouden plaatje: Ø 9 mm

      Zwarte parel : Ø 12 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Parel oorhangers BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers roze en grijze zoetwaterparel

      € 515

      Oorsieraden met een roze en een grijze zoetwaterparel met haken van 18 krt goud

      Maat roze parels: 13 mm

      Maat grijze parels: 13,5 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorsieraden ovale prasiolietOorsieraden ovale prasioliet
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorsieraden ovale prasioliet

      € 825

      Deze oorsieraden zijn gemaakt van ovale prasiolieten. De stenen zijn facet geslepen en gezet in 24 krt goud. De haak is van 18 krt goud.

      Deze oorsieraden zijn enkelstuks en liggen ook in de winkel. Daarom graag contact met ons opnemen als u interesse heeft in dit sieraad.

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Parel oorhangers BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers zwarte en roze zoetwaterparel

      € 350

      Oorsieraden met een zwarte en een roze zoetwaterparel met haken van 18 krt goud

      Maat zwarte parels: 15,5 mm

      Maat roze parels: 13 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorsieraden druppel citrien met gouden rand
      Lees verder

      Oorsieraden druppel citrien met gouden rand

      Oorsieraden facet geslepen citrien in druppelvorm met 24 krt gouden zetting en 18 krt gouden haakjes

      Maat steen: 16,5 mm

      Lees verder
    • Oorsieraden London blue topaas druppels
      Lees verder

      Oorsieraden London blue topaas druppels

      De topazen zijn brioliet geslepen en gezet in 24 krt goud met haken van 18 krt goud. 

      Voor meer informatie graag contact met ons opnemen.

       

      Lees verder
    • Maansteen oorhangers goud BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers met een druppelvormige maansteen met gouden rand

      € 925

      Oorhangers met een facet geslepen maansteen in druppelvorm. De maansteen is gezet in 24 krt goud en de haakjes zijn van 18 krt goud.

      Deze oorhangers zijn te verkrijgen in 2 verschillende maten steen. De kleinere hebben een steenmaat van 16,5 mm en de grotere een steenmaat van 26,5 mm.

      Toevoegen aan winkelwagen
    • BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorsieraden rutielkwarts onregelmatig facet

      € 825

      Deze oorbellen zijn gemaakt van rutielkwarts. Wat kenmerkend is voor deze stenen is dat er goudkleurige ‘naalden’ in de steen zitten. De stenen zijn gezet in 24 krt goud en de haken van van 18 krt goud.

      Voor meer informatie graag contact met ons opnemen.

       

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorsieraden kussenvormig lemonkwartsOorsieraden kussenvormig lemonkwarts
      Lees verder

      Oorsieraden kussenvormig lemonkwarts

      Oorsieraden gemaakt van lemonkwarts, kussenvormig facet geslepen. De stenen zijn gezet in 24 krt goud en de haken zijn van 18 krt goud.

      Graag contact met ons opnemen als u interesse heeft in deze oorsieraden.

       

      Lees verder
    • Oorsieraden van een goud blad en een trosje gouden bladeren
      Lees verder

      Oorsieraden van een goud blad en een trosje gouden bladeren

      Oorsieraden van een goud blad en een trosje gouden van 3 bladeren er onder, de bladeren zijn van 22 krt goud en de steker is van 18 krt goud

      Lees verder
    • Oorstekers gouden blaadjes
      Lees verder

      Oorstekers gouden blaadjes

      Oorstekers in de vorm van gouden blaadjes in 22 krt geelgoud

      Lees verder
    • Oorhangers Rookkwarts goud BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers met een onionshape rookkwarts met een hoedje van goud

      € 355

      Oorhangers met onionshape facet geslepen rookkwarts met een hoedje van 24 krt goud, de haken zijn gemaakt van 18 krt goud.

      Maat steen: 9,5 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorhangers rozenkwarts goud BLGK Edelsmeden
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers onionshape rozenkwarts met een hoedje van goud

      € 355

      Oorhangers met facet geslepen rozenkwarts met 24 krt gouden hoedje , 18 krt gouden haakjes

      Maat steen: 10 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorsieraden druppel London blue topaas met een hoedje van goud
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorsieraden druppel London blue topaas met een hoedje van goud

      € 510

      Oorsieraden met een druppel facet geslepen London blue topaas met 24 krt gouden hoedje en 18 krt gouden haakjes

      Maat steen: 11 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorhangers rookkwarts goud BLGK EdelsmedenOorhangers rookkwarts goud BLGK Edelsmeden
      Opties selecteren

      Oorhangers druppelvormige rookkwarts met een hoedje van goud

      € 385 - € 495Prijsklasse: € 385 tot € 495

      Oorhangers met een facet geslepen druppelvormige rookkwarts. De steen heeft een hoedje van 24 krt goud en de haakjes zijn van 18 krt goud.

      Deze oorhangers zijn te verkrijgen in 2 verschillende maten steen. De kleinere hebben een steenmaat van 15 mm en de grotere een steenmaat van 18,5 mm.

      Opties selecteren
    • Oorhangers 'eikeltjes' van witte parel en rookkwarts
      Toevoegen aan winkelwagen

      Oorhangers ‘eikeltjes’ van witte parel en rookkwarts

      € 1375

      Oorhangers ‘eikeltjes’ van witte parel en rookkwarts met 18 krt galerieband

      Maat oorhanger zonder de haak: 23 mm x 13 mm

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Oorhangers camee goud BLGK Edelsmeden
      Koop product

      Gouden camee oorhangers

      € 2000

      Deze oorhangers zijn gemaakt van een 24 krt gouden camee op geoxideerd zilver. De haken zijn van 18 krt goud.

      Op dit moment hebben we deze oorhangers niet op voorraad. We zouden ze wel bij kunnen maken. Neem graag contact met ons op als u geïnteresseerd bent in deze oorhanger. 

      Koop product
    • Ring met pink amethist met 2 gouden balletjes
      Toevoegen aan winkelwagen

      Ring met pink amethist met 2 gouden balletjes

      € 605

      Ring met pink amethist roos facet geslepen met 2 gouden balletjes, gezet in 24 krt goud en ring van zilver. ∅ steen: 11 mm

      Ringmaat: 17 / 53,5

      Voor een andere ringmaat graag contact met ons opnemen

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Ring ronde facet geslepen prehniet
      Toevoegen aan winkelwagen

      Ring ronde facet geslepen prehniet

      € 605

      Ring facet geslepen ronde prehniet (11 mm)  gezet in 24 krt goud,

      Ringmaat: 17 / 53

      Voor een andere ringmaat graag contact met ons opnemen

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Zilveren ring met Labradoriet in goud gezet
      Toevoegen aan winkelwagen

      Zilveren ring met Labradoriet in goud gezet

      € 605

      Ring met labradoriet onregelmatig facet gezet in 24 krt goud, zilver 2,5 mm ∅

      Ringmaat: 16,75 / 52,5

      Voor een andere ringmaat graag contact met ons opnemen

      Toevoegen aan winkelwagen
    • Ring gouden cameeRing gouden camee
      Toevoegen aan winkelwagen

      Ring gouden camee

      € 985

      De camee is gemaakt van geoxideerd zilver en de kop is van 18 krt goud. De camee is gezet in 24 krt goud. En de scheen is 1,5 mm rond en van 18 karaat.

      Voor de ringmaat graag contact met ons opnemen.

      Toevoegen aan winkelwagen
    • 1
    • 2
    • 3
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • DISCOVER MORE Loading
    ©2019 BLGK Edelsmeden.
    • Algemene voorwaarden
    English
    • English
    • Italian
    • German
    • French
    USD
    • USD
    • GBP

    Contact Us

    69 Halsey St, Ny 10002, New York, United States support.center@unero.co (0091) 8547 632521

    Follow Us On Social

    • Home
    • Webshop
      • Armbanden
      • Oorsieraden
      • Ringen
      • Colliers
      • Mannensieraden
      • Trouwringen
      • Cadeaubonnen
    • Galerie
      • Armbanden
      • Oorsieraden
      • Ringen
      • Colliers
      • Mannensieraden
      • Trouwringen
    • Stories
    • Over ons
    • Publicaties
    • Contact

    No products in the cart.

    Search

    Close
    • Login

    Forgot?

    Close